Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Õppeasutus – üldhariduskool Vilniuses, Lukšinės g. 29Hooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Tegemist on modernse arhitektuuriga õppeasutuse, üldhariduskooli hoonega. Hoone energiatõhususe klass on A+. Kolmekorruselise hoone esimesel korrusel on suur hall, söökla ja spordisaal. Klassid ja erinevad puhkealad paiknevad hoone kõigil kolmel korrusel, kuhu mahub korraga kuni 800 õpilast, lisaks eelkooliealiste laste grupid. Hoone üldpind 7841,62 m², krundi pindala – 2 ha. Hoone kandvad konstruktsioonid on kokkupandavast ja monoliitbetoonist, fassaad on projekteeritud kolmekihilistest raudbetoonplaatidest, katused on lamedad.

Koolimaja projektis on pööratud suurt tähelepanu õpilaste füüsilisele aktiivsusele. Talvel saavad õpilased tegeleda spordiga sisekorvpalliplatsil, soodsate ilmastikutingimuse korral väljas asuval 1500 m² suurusel jalgpallistaadionil, mille juures on ka jooksurajad, korvpalli- ja spetsiaalsed mänguplatsid.

Tellija:
UAB Knowledge investment
Projekti nimi:
Õppeasutus – üldhariduskool Lukšinės g. 29, Vilnius
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Haridus-, kultuuri- ja spordihooned
Arhitekt:
Sigita Norviliūtė
Projekteerija:
UAB Barprojektas, UAB Radiant partners
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Leedu
Aadress:
Lukšines tn 29, Vilnius
Projekti algus:
2018
Valmimise aasta:
2019

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.