Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Osula Energia OÜ liitumine Sõmerpalu alajaamasHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Sõmerpalu 110/10kV alajaama rekonstrueerimise tingis OÜ Osula Energia soov liituda elektrivõrguga 110kV pingel. Kuna vana alajaam seda ei võimaldanud, siis tuli rekonstrueerida kogu 110kV jaotla ning ehitada uus juhtimishoone. Tööd toimusid mitmes etapis, sest uus alajaam tuli ehitada vana töösoleva alajaama asemele tarbijaid häirimata. Arvestades asjaolu, et oluliste seadmete tarne võtab aega 6 kuud ning lepingu sõlmimisest esimese pingestamiseni oli aega 7 kuud, on ilmselge, et tööde esimene etapp kujunes äärmiselt pingeliseks. Nii töö esimene etapp, kui ka järgnevad anti Tellijale üle tähtaegselt. Projekti lõpuks valmis kaasaegne 5 110kV lahtriga alajaam koos uute juhtimis-,  abi- ja kontrollsüsteemidega.

Tellija:
Elering AS
Projekti nimi:
Osula Energia OÜ liitumine Sõmerpalu alajaamas
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Tarbija- ja tootjapaigaldised, liitumispunktid
Projekteerija:
AS Merko Inrfa ja Raamprojekt OÜ
Tööde iseloom:
Renoveerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Sõmerpalu alevik, Sõmerpalu vald, Võrumaa
Projekti algus:
2015
Valmimise aasta:
2016

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.