Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Osula Graanulitehase sisevõrgu elektriehitus- ja projekteerimistöödHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


2014 aastal valminud ning 2015. aastal tootmist alustanud Balti riikide suurima graanulitehase elektritarbimise katmiseks projekteeris ja ehitas Merko vajalikud elektrisüsteemid alates Elektrilevi OÜ liitumispunktist kuni tehnoloogiliste seadmete juhtkilpideni. Tehase olulisi seadmeid toidab kokku neli 10/0,4 kV trafot, millest igaühe võimsuseks on 3150 kVA. Tööde käigus ehitati kaks alajaamahoonet, kuhu lisaks trafodele paigutati ka 10 kV ning 0,4 kV jaotusseadmed. Alajaamade ja tehnoloogiliste seadmete kilpide vahele rajatud kaabliteedele ja -trassidesse paigaldati kokku ligi 7 km jõukaableid. Projekteerimistöödega alustati 2014. aasta kevadel ning tehase töösseviimiseks vajalik elekter jõudis tarbijateni sama aasta novembris.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
OÜ Osula Graanul
Projekti nimi:
Osula Graanulitehase sisevõrgu elektriehitus- ja projekteerimistööd
Kategooria:
Elektrivarustus
Ehitise tüüp:
Tarbija- ja tootjapaigaldised, liitumispunktid
Projekteerija:
AS Merko Inrfa AS ja AS Merko Ehitus Eesti
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Osula, Võrumaa
Projekti algus:
2014
Valmimise aasta:
2015

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.