Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Paepargi 17, 19, 21 korterelamudAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

2014. aasta lõpus valmisid Lasnamäel Paepargi tänavale kolm ühesuguse projektlahendusega neljakordset kortermaja. Hooned on ehitatud tugevatest raudbetoonelementidest, ehitised on ilusate mitmevärviliste lahendustega arhitektuurselt liigendatud ning kohe ehituse käigus on rajatud ühtsed suletavate rõduklaasidega piirdesüsteemid. B-energiamärgisega hooned on varustatud kvaliteetsete soojustus- ja ventilatsioonilahendustega, läbimõeldud planeeringutega korterid on valgusküllased ja korralikult viimistletud (laudparkett, parketile vastavas toonis spoonitud siseuksed, möbleeritud pesuruumid).

Paepargi elurajooni terviklik arendus hõlmab miljööväärtuslikku elukeskkonda ja hea infrastruktuuriga asukohta kesklinna ja Kadrioru piiril. Kunagine paekivikarjäär on muudetud kauniks tiigiks, mille ümbrus heakorrastatud pargiks koos purskkaevu, silla, vaateplatvormide, mänguväljaku ja kergliiklusteedega. Rajatud on ka jõulinnak ja pentanqiplatsid.

Vaata käimasolevaid arendusprojekte merko.ee/kodud

Tellija:
OÜ Constancia
Projekti nimi:
Paepargi 17, 19, 21 korterelamud
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Erki Ristoja
Sisearhitekt:
Eerik Olle, Ahti Peetersoo
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Paepargi 17, 19, 21, Tallinn
Projekti algus:
2014
Valmimise aasta:
2015

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.