Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Paepargi 29, 31 ja 33 korterelamudHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Paepargi viies etapp hõlmab kolme 4-korruselist maja aadressidel Paepargi 29, 31 ja 33, millest igaühes on 19 korterit. B-energiamärgisega majade arhitekt on Erki Ristoja, kortereid iseloomustavad läbimõeldud planeeringud ning enamikel korteritel on klaasitud rõdu. Sisearhitekt Eerik Olle poolt on välja töötatud viis erinevat siseviimistluspaketti vannitubadesse ning kolm paketti eluruumidesse. Mugava ligipääsu kortermajadele tagab 2015. aasta lõpus valminud Paepargi tänav. Paepargi viienda etapi kolme hoone brutopind kokku on ligikaudu 4500 ruutmeetrit.

Uued kortermajad kerkivad Paepargi Pae tänava poolsesse otsa ehk Pereparki, mida ühendab Mäepargis asuvate juba valminud majadega üle järve kulgev valgustatud jalakäijate sild, kust avaneb vaade kaunile purskkaevule. Heakorrastatud Paepargi tiigi ümbrusesse on Merko esimese kolme etapi käigus arendanud tervikliku elukeskkonna ning müünud sealses üheksas majas üle 150 korteri.

Neljanda etapi raames on Merkol arenduses kolm 14-korruselist tornmaja, millest esimene valmis 2015. aasta lõpus.

Vaata käimasolevaid arendusprojekte merko.ee/kodud

Tellija:
AS Merko Ehitus
Projekti nimi:
Paepargi 29, 31 ja 33 korterelamud
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Erki Ristoja
Sisearhitekt:
Eerik Olle, Ahti Peetersoo
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Paepargi 29, 31 ja 33, Tallinn
Projekti algus:
2015
Valmimise aasta:
2016

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.