Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Paepargi 43 ja 47 korterelamudHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Paepargi 43 ja 47 kortermajade projektijärgne energia tõhususarv on 120 kWh/m², mis vastab korterelamute energiaklassile B. Hoone kandvad konstruktsioonid toetuvad raudbetoonist vaivundamentidele. Välisseinad on monteeritavatest kolmekihilistest sandwich-tüüpi paneelidest. Vahelaed on raudbetoonist õõnespaneelidest, mille peale paigaldatakse sammumüra tõkestamiseks mineraalvill ja tehakse betoonist tasanduskiht. Rõdude ning terrasside piirded on terasest ning karastatud ja lamineeritud klaasist ning on suletavad lükandklaaside süsteemiga. Kõik korterite vahelised ning korterite ja trepikoja vahelised siseseinad on suurema helikindluse tagamiseks raudbetoonpaneelidest. Korterites on mugav ja energiasäästlik põrandaküte, trepikodades on radiaatorküte. Igas korteris on autonoomne mehaaniline sissepuhke-väljatõmbesüsteem ning ventilatsiooniagregaadid on varustatud kõrge efektiivsusega plaatsoojusvahetitega. Kortermaja kõrgemate korruste osa lõunapoolseid kortereid on varustatud ka jahutussüsteemiga.

Vaata käimasolevaid arendusprojekte merko.ee/kodud

Tellija:
OÜ Metsailu
Projekti nimi:
Paepargi 43 ja 47 korterelamud
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Tormi Sooväli
Sisearhitekt:
Eerik Olle, Ahti Peetersoo
Projekteerija:
Novarc Group
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Paepargi 43 ja 47, Tallinn
Projekti algus:
2017
Valmimise aasta:
2018

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.