Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Paldiski 6kV alajaamHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Nii-öelda võtmed kätte rekonstrueerimistööde käigus ehitati uus 6kV alajaam, mis varustab vooluga kogu Paldiski linna ja mille toitel on ligikaudu 2900 majapidamist. Tööde käigus rajati kaasaegne kahekorruseline alajaama hoone koos juurdepääsuteega, paigaldati keskkonna- ja elektriohutust parandav 6kV gaasisolatsiooniga jaotusseade koos releekaitse- ja juhtimisseadmetega ning asendati alajaama lähiümbruse toitekaablid. Merko teostas ka kõik ühendus- ja seadistustööd ning vana alajaama demontaažitööd. Paldiski piirkonna alajaam on oluline sõlmpunkt, mida läbib aastas 25 gigavatt-tundi energiat ja mis varustab elektriga omakorda 81 väiksemat alajaama.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Elektrilevi OÜ
Projekti nimi:
Paldiski 6kV alajaam
Kategooria:
Elektrivarustus
Ehitise tüüp:
Alajaamad
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Paldiski, Harjumaa
Projekti algus:
2013
Valmimise aasta:
2014

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.