Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Peetri SelverHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


2013. aasta novembris oma uksed avanud Peetri Selveris on ligi 6000 ruutmeetrit üldpinda, millest üle 3000 ruutmeetri on Selveri müügisaal. Lisaks Selverile asub keskuses Hesburger ja Subway, Coffee In, apteek, lillepood, lemmikloomakauplus, ilusalong, postkontor ja pakiautomaadid, öko- ja loodustoodete kauplus, keemiline puhastus ja kingsepp. Keskuse ümbruses on rajatud valgustatud 400 parkimiskohaga parkimisala. Ehitustööde kestuseks oli lepingu kohaselt planeeritud 7 kuud – tegemist oli tööde kogumahu mõistes väga lühikese ajaperioodiga. Ehitusele eelnesid 2013. aasta märtsis teostatud vajalikud raietööd, pinnase koorimistööd ja paekivi piikamis- ja väljakaevetööd. Hoone on projekteeritud madalvundamentidega, postid ja talad on raudbetoonist, katusefermid terasest. Kaubanduskeskus on osaliselt ühe-, osaliselt 2-korruseline. Teisel korrusel asuvad tehnoruumid ja büroo, mille vahelaed on monteeritavatest õõnespaneelidest, katuslagi baseerub kandval profiilplekil ja välisseinteks on kergpaneelid. Hoonesse on ehitatud vajalikud tehnosüsteemid: ventilatsioon, jahutus, küte, sprinkler, gaasikatlamaja, veevarustus, kanalisatsioon, tugev- ja nõrkvoolupaigaldis.

Tellija:
Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS
Projekti nimi:
Peetri Selver
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Kaubandus- ja meelelahutuskeskused
Arhitekt:
Andres Kariste
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Veesaare 2, Peetri, Rae vald, Harjumaa
Projekti algus:
2013
Valmimise aasta:
2013

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.