Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Pikaliiva korterelamud, I etappAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Pikaliiva arendusprojekti esimeses etapis valmis rohelusest ümbritsetud Harku järve kõrvale kaks eluhoonet kokku 66 korteriga.

Korterelamud on B energiaklassiga. Hoonetes on säästlik vesipõrandaküte, rõhku on pandud helikindlatele korterite vaheseintele ja välisseinte soojapidavuse suurendamisele. Kortermajade lõunapoolsetele akendele paigaldati kõrgendatud päikesekaitsefaktoriga klaasid, mis pakuvad kaitset liigse suvekuumuse eest.

Uude elukvartalisse rajatakse mitmekesise haljastuse ja valgustusega sisehoovid ning mänguväljakud. Krohvitud kortermajadele annab iseloomu otsaseintel kasutatav telliskivi imitatsioon. Iga korteri juurde kuulub rõdu ja esimese korruse korteritel on avar terrass. Mugavust lisavad hoonetesse lift, üldkasutatav ruum jalgrataste ja lapsevankrite tarbeks ning isiklikud panipaigad. Autodele rajatakse maja ümber parkimiskohad.

Vaata käimasolevaid arendusprojekte merko.ee/kodud

Tellija:
AS Merko Ehitus Eesti
Projekti nimi:
Pikaliiva korterelamud, I etapp
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Erki Ristoja
Sisearhitekt:
Merlin Tiivel, Gertruth Alas
Peaprojekteerija:
ACTO Consult OÜ
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Pikaliiva 18 ja 20, Tallinn
Projekti algus:
2018
Valmimise aasta:
2019

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.