Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Pikaliiva korterelamud, III etappAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Pikaliiva arendusprojekti kolmandas etapis valmisid rohelusest ümbritsetud Harku järve kõrvale kaks 4-korruselist eluhoonet kokku 66 korteriga. Korterelamud on B energiaklassiga. Hoonetes on säästlik vesipõrandaküte, rõhku on pandud helikindlatele korterite vaheseintele ja välisseinte soojapidavuse suurendamisele. Kortermajade lõunapoolsetele akendele paigaldati kõrgendatud päikesekaitsefaktoriga klaasid, mis pakuvad kaitset liigse suvekuumuse eest.

Uude elukvartalisse rajatakse mitmekesise haljastuse ja valgustusega sisehoovid ning mänguväljakud. Krohvitud kortermajadele annab iseloomu otsaseintel kasutatav telliskivi imitatsioon. Mugavust lisavad hoonetesse lift, üldkasutatav ruum jalgrataste ja lapsevankrite tarbeks ning isiklikud panipaigad. Autodele rajatakse maja ümber parkimiskohad.

Vaata käimasolevaid arendusprojekte merko.ee/kodud

Tellija:
AS Merko Ehitus Eesti
Projekti nimi:
Pikaliiva korterelamud, III etapp
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Erki Ristoja
Sisearhitekt:
Merlin Tiivel, Gertruth Alas
Peaprojekteerija:
ACTO Consult OÜ
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Kaaruti tn 5 ja Kaaruti tn 6, Tallinn
Projekti algus:
2019
Valmimise aasta:
2020

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.