Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ehitustöödAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

C-korpus on viiekorruseline, brutopinnaga 27 529 m². Tööde esimene järk, ca 16 000 m², valmis 2014. aasta augustis ning II järk 2016 märtsis. Arhitektuurse rekonstrueerimise lahenduse on välja töötanud Arhitektuuribüroo Pluss OÜ, autoriks arhitekt Indrek Suigusaar. Sisekujunduse on teinud sisearhitekt Argo Vaikla. Ehituse juhtivtöövõtja oli AS Merko Infra. Regionaalhaigla terviklik kõrgtehnoloogiline korpus, kus paiknevad päevakirurgia operatsiooniplokk, Eesti suurim haigla verepank, kardioloogiakeskus, laboratoorium, polikliinikud, ainulaadne logistika- ja jäätmekeskus ja haigla keskusköök. Pikaajalise europrojekti tulemusena saab Regionaalhaigla koos 2010 aastal valminud X korpusega juurde 57 336 m² kaasaegset ravipinda.

Tellija:
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Projekti nimi:
Põhja-Eesti Regionaalhaigla ehitustööd
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Hotellid, spaad ja terviseasutused
Arhitekt:
Arhitektuuribüroo Pluss OÜ
Tööde iseloom:
Uus ehitis; rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Sütiste tee 17, Tallinn
Projekti algus:
2012
Valmimise aasta:
2016

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.