Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Põhja-Eesti Regionaalhaigla Y korpusHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Mustamäe haiglakompleksi kerkib ligikaudu 14 500 m2 suurune Y-korpus, mis loob vähihaigetele tipptasemel ravivõimalused koondades Regionaalhaigla vähiravi kaasaegsesse ja patsiendisõbralikku keskkonda.

Regionaalhaigla Mustamäe meditsioonilinnaku Y-korpusesse on kavandatud kõrgendatud keskkonnatehnilisi lahendusi vajavad keemiaravi päevaravi osakond, keemiaravi ja hematoloogia palatiosakonnad, nefroloogiakeskuse hemodialüüsiosakond ja nerfroloogia palatiosakond. Samuti kolib uude korpusesse patoloogiakeskus. Hoone keldrikorrusele rajatakse kaasaegne magnetresonantstomograafia (MRT) keskus, millega võimestatakse oluliselt tipptasemel diagnostika kättesaadavust haigla patsientidele.

Lisaks Y-korpusele rekonstrueeritakse ehituse liidespindadena ca 5800 m2 suurusel alal ka haigla A- ja B-korpuste keldrikorruse ja esimese korruse fuajee ja sellega piirnevad pinnad, millega parandatakse patsientide ja personali olmetingimusi, rajatakse galeriiühendus uue Y-korpusega ja tuuakse vereanalüüside andmise ala peasissepääsu vahetusse lähedusse suuremale pinnale ning kolitakse taastusravikeskuse ravitööpinnad ühte tsentraalsesse patsiendile lihtsamini ligipääsetavasse asukohta.

Lepingu mahus teostatakse rekonstrueerimistöid ka olemasolevas palatikorpuses – rekonstrueeritakse kõigil kolmeteistkümnel korrusel liftišahtid, paigaldatakse uued liftid ning laiendatakse osakondade ravitööpindasid.

Tellija:
Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Projekti nimi:
Põhja-Eesti Regionaalhaigla Y korpus
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Hotellid, spaad ja terviseasutused
Arhitekt:
Innopolis Insenerid OÜ
Projekteerija:
Innopolis Insenerid OÜ
Tööde iseloom:
Uus ehitis; rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
J. Sütiste tee 19, Tallinn
Projekti algus:
2020
Valmimise aasta:
2022

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.