Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Reoveekollektori ehitus VanasadamasAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Töö eesmärgiks oli luua AS Tallinna Sadamale võimalus osutada laevadele heitvee kanaliseerimise teenust. Kai ääres oleva laeva kogumispaagist pumbatakse heitvesi torustikku ja juhitakse edasi Tallinna kanalisatsioonivõrku. Tallinna Sadama kinnistu piirile rajati heitvee mõõtmiseks veemõõdusõlm. Kuna Tallinna Vanasadamas käib palju laevu, rajati tunnelkollektorit diameetriga 800 mm 446 m ja diameetriga 600 mm 201 m, lisaks paigaldati tavameetodil lahtisesse kaevikusse torustikke 676 meetrit. Tunnelkollektori šahtkaeve ehitati 6 tk ja lisaks veel veemõõtekaev isevoolsele tunnelkollektorile diameetriga 800 mm. Rajatud mõõtekaevu automaatikasüsteem ühildub nii AS Tallinna Vesi kui ka AS Tallinna Sadama kaugvalve- ja juhtimissüsteemiga.

Tellija:
TS Energia OÜ
Projekti nimi:
Reoveekollektori ehitus Vanasadamas
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Vee-, sajuvee- ja kanalisatsioonitorustikud
Koostööpartner:
Smalger OÜ
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Tallinn
Projekti algus:
2016
Valmimise aasta:
2016

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.