Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Roheline Elekter AS tuulepargi liitumine Eesti 330kV alajaamasHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Täielikult renoveeritud Eesti 330kV alajaama laiendamise eesmärgiks oli rajada liitumispunkt Rohelise Elekter AS tuulepargi liitumiseks. Lepingu raames projekteeriti ja ehitati üks 330kV lahter. Ehitustööd toimusid pingestatud alajaamas, mistõttu pöörati väga suurt rõhku tööde planeerimisele ning töötajate turvalisusele. Lahtri ehitustööde hulka kuulusid pinnasetööd, seadmete vundamentide ja alusraamide ehitamine, seadmete paigaldus, kaablite ühendamine ning seadistus ja sidumistööd olemasoleva alajaamaga.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
AS Elering
Projekti nimi:
Roheline Elekter AS tuulepargi liitumine Eesti 330kV alajaamas
Kategooria:
Elektrivarustus
Ehitise tüüp:
Alajaamad
Projekteerija:
AS Merko Inrfa
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Auvere küla, Vaivara, Ida-Virumaa
Projekti algus:
2014
Valmimise aasta:
2015

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.