Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Sillamäe SEJ liitumine Sillamäe 110/6 kV alajaamasAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Uue Sillamäe 110 kV alajaama ehitamise põhjuseks oli soov suurendada elektritoomist. Merko pakkus tellijale “võtmed kätte“ meetodil ehitust, mis tähendab, et kõik projekti mahus olevad seadmed tarniti koos vajalike projekteerimistöödega, installeeriti, seadistati ja kontrolliti ning anti tellijale lõplikult üle pingestatud kujul. Merko tarnis ja paigaldas uue 110 kV jaotla ja 110 kV kaabelliinid, ehitas uue juhtimishoone, kuhu paigaldati uued releekaitse, automaatika ning abipingeseadmed. Ehitamine toimus kitsastes oludes töötavas alajaamas.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
AS Elering
Projekti nimi:
Sillamäe SEJ liitumine Sillamäe 110/6 kV alajaamas
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Energiarajatised
Peaprojekteerija:
Jako Järvsaar
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Sillamäe, Ida-Virumaa
Projekti algus:
2013
Valmimise aasta:
2014

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.