Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Skanstes mājasHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Skanste asumi hoonete ehitusega tehti algust 2012. aastal. Kolme aastaga ehitati kolm kortermaja ja haljastati hoonete ümbrus. Merksil on kavas jätkata ümbritseva ala arendustöödega, mille käigus parandatakse Skanste asumi tänavarajooni linlikku esteetikat ja funktsionaalset kvaliteeti. Projekti elluviimise ajal, 2013. aasta novembris, lõpetas Skanste hoonete arendusmeeskond 64 korteriga kaheksakorruselise hoone ehituse aadressil Grostonase tn 17. Seejärel valmis 82 korteriga kümnekorruseline hoone aadressil Grostonase tn 19. Viimane ja kõige suurem, 125 korteriga maja valmis 2015. aasta aprillis. See hoone koosneb viie-, kaheksa- ja kümnekorruselisest korpusest. Projekt hõlmab ka maa-alust parklat ja panipaiku korteriomanikele. Skanste kortermajade üldpind on kokku üle 20 000 ruutmeetri. Skanste majad vastavad nüüdisaja klientide vajadustele, ühendades endas tänapäevase planeeringu, kus igat ruutmeetrit kasutatakse otstarbekalt, hea hinna ja kvaliteedi suhte ning säästvuse, mis tagavad väärtuse ja kvaliteedi säilimise.

Tellija:
SIA Merks
Projekti nimi:
Skanstes mājas
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Läti
Aadress:
Grostonas 17, 19, 21, Riia
Projekti algus:
2012
Valmimise aasta:
2015

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.