Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Skanstes Parks, I etappHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Projekti esimeses etapis ehitatati kuuekorruseline korterelamu. Kokku ehitatakse 52 korterit, 79 sees ja 13 väljas asuvat parkimiskohta. Kõikidel korteritel on avar rõdu (laius 1,8 m). Lisaks paigaldatakse rõdule liikuva süsteemiga klaasist aknad, mis võimaldab muuta selle lisaruumiks. Teise korruse korteritele ehitatakse avarad terrassid ja viimase korruse korteritele katuseterrassid. Hoone esimesel korrusel on ette nähtud üldkasutatavad ruumid, millesse korteri omanik võib julgelt jätta jalgratta või lapsevankri. Lisaks sellele ehitatakse esimesele korrusele ka panipaigad.

Skanstes Parks asub Skansteses, mis on Riia üks perspektiivikamaid uusi piirkondi. Projekti läheduses paiknevad koolid, kauplused ja park. SIA Merks on Skanstese piirkonda rajanud varem Skanstes Virsotnes ja Skanstes houses elamukompleksid, multifunktsionaalse halli Arēna Rīga ning kaks büroohoonet.

Tellija:
SIA Merks
Projekti nimi:
Skanstes Parks, I etapp
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Birojs T22 SIA
Sisearhitekt:
Svjatoslavs Aļeiņikovs, SIA IN4 DESIGN IDEAS
Projekteerija:
SIA In4 Design Ideas
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Läti
Aadress:
Grostonas tn 12, Riia
Projekti algus:
2015
Valmimise aasta:
2016

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.