Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Skanstes Parks, II etappHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Skanstes Parks korteriarendusprojektis on kokku 137 korterit suurusega vahemikus 50-145 ruutmeetrit. Korteritel on avar rõdu, esimese korruse korteritel terrass ning ülemise korruse omadel katuseterrass. Energiasäästliku maja igas korteris on soojustagastusega ventilatsioon, mis varustab korterit värske õhuga ning tagab kõikides tubades ühtlase õhujaotuse. Panipaigad asuvad hoone esimesel ning maa-alusel korrusel koos parkimiskohtadega. Turvalisuse tagavad eraldi sissepääsud, videokaameraga fonolukk ning turvakaamerad hoone katusel.

Skanstes Parks asub Skansteses, mis on Riia üks perspektiivikamaid uusi piirkondi. Projekti läheduses paiknevad koolid, kauplused ja park. SIA Merks on Skanstese piirkonda rajanud varem Skanstes Virsotnes ja Skanstes houses elamukompleksid, multifunktsionaalse halli Arēna Rīga ning kaks büroohoonet.

Tellija:
SIA Merks
Projekti nimi:
Skanstes Parks, II etapp
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Birojs T22 SIA
Sisearhitekt:
Svjatoslavs Aļeiņikovs, SIA IN4 DESIGN IDEAS
Projekteerija:
SIA In4 Design Ideas
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Läti
Aadress:
J. Dikmana 4 ja Vesetas 15, Riia
Projekti algus:
2016
Valmimise aasta:
2017

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.