Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Sõpruse pst 33 elamu- ja ärihooneHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Tallinnas Kristiines arhitekt Velle Kadalipu poolt loodud korterelamu, millele annavad iseloomu kvaliteetsed korterid ning privaatne rikkaliku haljastusega sisehoov. Kõigil 51 korteril on terrass, lodža või rõdu, ülemise korruse penthouse korteritel on eksklusiivsed terrassid, mis paiknevad hoone neljakorruselise osa katusel ning avanevad lõuna suunas. Hoone esimesel korrusel asuvad äripinnad, 35 parkimiskohaga garaaž ja panipaigad paiknevad korterelamu keldrikorrusel.

Kortermaja iseloomustavad märksõnad: kesklinlik, kaasaegne, keskkonnatundlik. B-energiaklassiga maja ilmestavad erinevad fassaadikattematerjalid ning klaasliftid. Hoone välisviimistluses on kasutatud ilmastikukindlaid puiduspooniga plaatmaterjale, erineva faktuuriga betoonpindu ja ohtralt klaasi, mida kõike toetavad aedlinnapoolsel küljel jõuliselt oranžid fassaadipinnad.

Hoone rajatakse vaivundamentidele, maa-aluse ja osaliselt esimese korruse karkass on monoliitbetoonist ning ülejäänud osad monteeritavatest raudbetoonelementidest. Välisseinad on kolmekihiliste elementide ning kandvad siseseinad ühekihilistest monteeritavatest raudbetoonpaneelidest. Korterite vahelised seinad on müra tõkestamise eesmärgil raudbetoonist. Märjad ruumid ehitatakse kergplokkidest ning tubade vahel on terasprofiilidel kipsvaheseinad. Korteritesse paigaldatakse kolmekordse klaaspaketiga puitaknad ning üldpindadel kasutatakse alumiiniumprofiilidest klaasfassaade.

Vaata käimasolevaid arendusprojekte merko.ee/kodud

Tellija:
AS Merko Ehitus
Projekti nimi:
Sõpruse pst 33 elamu- ja ärihoone
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Velle Kadalipp
Sisearhitekt:
Almar Otter, Madis Nurm
Projekteerija:
Arhitektuuribüroo JVR
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Sõpruse pst 33, Tallinn
Projekti algus:
2015
Valmimise aasta:
2016

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.