Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Suur-Patarei 20 korterelamudAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

RAND linnavillade kolm uut 5-korruselist elamut ja varasemast hoonestusest rekonstrueeritud miljööväärtuslik hoovimaja asuvad Kalamajas, vanalinna ja kiiresti areneva linnahalli piirkonna lähedal ning Lennusadama ja Noblessneri sadamalinnaku naabruses. Luksuslikes mereäärsetes hoonetes on 31 korterit ja kuus äripinda. Kõikidel korteritel on kauneid vaateid pakkuvad rõdud või avarad terrassid.

Linnavillade arhitektuurilahendus lähtub Kalaranna tänava senisest arhitektuurist ja eesmärgist luua harmooniline elukeskkond. Majade fassaadidel on kasutatud tellist, puitu ja betooni, mille kombineerimine annab igale majale oma iseloomu, sidudes samas hooned keskkonna ja linnapildiga haakuvaks ansambliks. Majade vahel on haljastatud ja liigendatud hooviala, kus paiknevad omaette olemist võimaldavad haljasalad ja mänguväljak. Parkimine on maa-aluses parklas, et tänavatasandile jääks rohkem avarust merevaate ja ümbruse nautimiseks.

Vaata käimasolevaid arendusprojekte merko.ee/kodud

Tellija:
AS Merko Ehitus Eesti
Projekti nimi:
Suur-Patarei 20 korterelamud
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Kadarik Tüür Arhitektid OÜ
Sisearhitekt:
Kadri Tamme
Peaprojekteerija:
AS Merko Ehitus Eesti
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Suur-Patarei 20, Tallinn
Projekti algus:
2018
Valmimise aasta:
2019

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.