Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Sviby sadama rekonstrueerimine, II etappHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Sadama rekonstrueerimise teise etapi raames ehitati uus sadamahoone ja slipp, rajati parkimisplats ja kergliiklustee ning paigaldati uus katend. Sadama teede ja platside kogupindala on 6000 m². Mereküttega sadamahoone pindala on 149 m². Hoone esimesel korrusel asub ooteruum reisijatele, tualettruumid ja sadama ülevaataja kabinet, teisel korrusel on saun ja duširuum.

Lisaks sadama peahoone ehitusele kuulus lepingu mahtu kahe liiva- ja õlipüünise, 2,1 m³/d jõudlusega reoveepuhasti ja 60 meetrit sügava puurkaev-pumpla rajamine. Ehitati ka sadama abihoone, millesse paigaldati veepuhastussüsteem (rauafilter+pöördosmoos) jõudlusega 1,5 m³/d. Projekti mahus paigaldati kokku 385 meetrit veetorustikke.

Tellija:
AS Saarte Liinid
Projekti nimi:
Sviby sadama rekonstrueerimine, II etapp
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Sadamarajatised
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Vormsi, Läänemaa
Projekti algus:
2016
Valmimise aasta:
2017

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.