Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Tallinna 4. trammiliini taristu projekteerimine ja rekonstrueerimineAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Trammiliini ehituslepingu raames teostati trammiliini number 4 trammiteede ning Pärnu maantee depooteede rekonstrueerimine koos teede betoonalusele viimisega, vahetati välja kontaktvõrk Tondilt Ülemistele ja Kadriorgu ning rekonstrueeriti kuus veoalajaama. Lisaks rajati trammitee pikendus Peterburi tee 2 kinnistule, sealhulgas ka trammide tagasipöördering. Rekonstrueerimistööde käigus vahetati välja ca 30 km kontaktvõrgu õhuliine koos amortiseerunud postidega. Olemasolevat rööbasteed rekonstrueeriti kokku ca 11 km ulatuses, liin sai 54 uut pöörangut, millest 12 on automaatselt juhitavad. Lisaks uue trammitee rajamisele uuendati teealused kommunikatsioonid, trassile jäävad sõidu- ja kõnniteed ning haljastus. Samuti lahendati trammiteedelt sadevete ärajuhtimine ning peatustesse ehitati uued reisijate ooteplatvormid koos ootepaviljonidega.

Tööd teostas konsortsium, kuhu kuuluvad AS Merko Ehitus kontserni tütarettevõte AS Merko Ehitus Eesti, KMG Inseneriehituse AS ja Ratatek OY.

Tellija:
Tallinna Linnatranspordi AS
Projekti nimi:
Tallinna 4. trammiliini taristu projekteerimine ja rekonstrueerimine
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Transpordirajatised
Koostööpartner:
KMG Inseneriehituse AS ja Ratatek OY
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Tallinn, Harjumaa
Projekti algus:
2014
Valmimise aasta:
2015

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.