Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Tamsalu 35/10 kV alajaamAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

2013. aastal täielikult renoveeritud Tamsalu 35/10 kV alajaama laiendamise eesmärgiks oli piirkonna elektrivarustuskindluse suurendamine. Lepingu täitmiseks tuli projekteerida ja ehitada 35 kV ja 10 kV jaotusseade ning kaks 10 kV alajaama omatarbe ja kaarekustutuspooli lahtrit. Ehitustööd toimusid väga kitsastes oludes ning pingestatud vana alajaama kõrval, mis seadsid töödele piirangud. Tamsalu alajaama ehitustööde hulka kuulusid 35 kV ja 10 kV jaotusseadme ning relee ruumide ehitustööd, pinnasetööd,  seadmete paigaldus, kaablite ühendamine ning seadistus ja sidumistööd olemasolevate trafodega.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Elektrilevi OÜ
Projekti nimi:
Tamsalu 35/10 kV alajaam
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Energiarajatised
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Tamsalu, Lääne-Virumaa
Projekti algus:
2013
Valmimise aasta:
2013

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.