Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Tartu mnt 52 korterelamud, I etappAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

AS Merko Ehitus käivitas 2015. aasta jaanuaris Tallinna kesklinnas asuva Tartu mnt 52 korteriarendusprojekti (kokku viis kortermaja) esimese etapi ehituse, mis koosneb kolmest kortermajast (umbes 100 korterit) ning kogu arendusala ühendavast maa-alusest parklast.

Tartu mnt 52 korteriarendusprojekt hõlmab aadressidel Tartu mnt 52 ja Lastekodu tn 23 viit kortermaja, mille esimestel korrustel on äripinnad.
Kortermajades on mugav vesipõrandaküte, tänu millele ei ole korterites ka radiaatoreid. Energiasäästlikkuse tagamiseks on hoonetes mehhaaniline soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbeventilatsioon, korterite verandad on klaasitud. Südalinna asukohast tulenevalt on pööratud erilist tähelepanu hoonete helikindlusele.

Parkimise teeb mugavaks kahetasandiline turvaline ja köetud maa-alune parkla, mis ühendab viit kortermaja.

Vaata käimasolevaid arendusprojekte merko.ee/kodud

Tellija:
AS Merko Ehitus
Projekti nimi:
Tartu mnt 52 korterelamud, I etapp
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Martin Aunin, Marti Kahu
Sisearhitekt:
Eerik Olle, Ahti Peetersoo
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Tartu mnt 52, Tallinn
Projekti algus:
2015
Valmimise aasta:
2016

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.