Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Tedre tn 55 korterelamu



Asukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Tallinnas Tedre tänav 55 asuv kortermaja kannab B-klassi energiamärgist. Hoone viiel maapealsel korrusel paikneb 47 korterit, esimesel korrusel lisaks äripinnad; maa-alusel korrusel asub autoparkla ning korterite panipaigad. Arhitektuurselt on maja jaotatud kolmeks liftiga trepikojaks. Trepikoja ja lifti tänavapoolne külg on lahendatud klaasiga, mis pakub head vaadet Sõpruse puiesteele. Hoone paraadfassaadi ilmestavad lisaks panoraamvaatega liftile ka murtud kivipinnaga välisseinad, mis annavad hoonele omanäolise pinnaviimistluse.

Hoone taga asub laste mänguväljak, kus toimuvat on igal korteriomanikul võimalik jälgida oma telekast. Maja koosneb monteeritavatest suurpaneelelementidest, välisseinad on 3-kihilised raudbetoon sandwich suurpaneelid, mille soojustuse paksuseks on 200 mm. Korteritele on paigaldatud kolmekordse klaaspaketiga puitaknad ning nii korteritel kui äripindadel on oma soojustagastusega ventilatsiooniagregaat. Hoonet kütab hoone esimesel korrusel asuv gaasikatlamaja.

Vaata käimasolevaid arendusprojekte merko.ee/kodud

Tellija:
AS Merko Ehitus
Projekti nimi:
Tedre tn 55 korterelamu
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Janno Põldme
Sisearhitekt:
Ilona Põldme
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Tedre tn 55, Tallinn
Projekti algus:
2013
Valmimise aasta:
2014

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.