Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Ülemiste liiklussõlme 110kv õhuliini asendamine maakaabligaHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Ülemiste ja Järve alajaama vaheline 110 kV kaheahelaline liin asendati kaabelliiniga alates Ülemiste alajaamast kuni mastini nr 22. Trassi kogupikkus on 2,8 km, millest 2,2 km rajati avatud meetodil ja 0,6 km kinnisel meetodil. Trass jagunes omakorda neljaks ca 700-meetriseks lõiguks.

Kaabel on tarnitud Soomest Reka Kaapeli tehasest, jätku- ja otsamuhvid kaablitele tarnis ja paigaldas Saksamaa töövõtja CCC Berlin GmbH.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Tallinna Kommunaalamet
Projekti nimi:
Ülemiste liiklussõlme 110kv õhuliini asendamine maakaabliga
Kategooria:
Elektrivarustus
Ehitise tüüp:
Liinirajatised
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Tallinn
Projekti algus:
2010
Valmimise aasta:
2011

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.