Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Vee- ja reoveetorustike pikendamine Avižieniai rajoonisHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Peamised veevarustus- ja reoveepuhastustaristu renoveerimise ja laiendamise tööd, mida aitab finantseerida Euroopa Liidu tõuketoetuste “Ühtekuuluvuse edendamise rakenduskava aastateks 2007–2013”, on avaliku veevarustuse ja reoveepuhastuse taristu ajakohastamine ja laiendamine  (reovee kogumine, transportimine, käitlemine, vabastamine, mõõtmine, kontroll, setete ja heitmete esmane juhtimine reovee käitlemise käigus), pindmise reovee käitlemise taristu laiendamine, reovee käitlemisel tekkivate setete käitlemise taristu loomine. Projekti üks osa oli “Veevarustuse ja reovee torustike arendamine Avižieniai rajoonis (Užubaliai, Klevinė, Raisteniškės ja Bendoriai)”. Töölepingu täitmise käigus ehitati 5,216 km uut veevarustuse torustikku ja 5,945 km uut reoveetorustikku, 3 uut reoveepumplat.

Tellija:
Vilniaus vandenys UAB
Projekti nimi:
Vee- ja reoveetorustike pikendamine Avižieniai rajoonis
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Vee-, sajuvee- ja kanalisatsioonitorustikud
Projekteerija:
R. Aleksandravičius
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Leedu
Aadress:
Užubaliai, Klevinė, Raisteniškės ja Bendoriai, Avižieniai rajoonid, Vilniuse maakond
Projekti algus:
2011
Valmimise aasta:
2014

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.