Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Veerenni korterelamud, IV etappHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Uus-Veerenni neljanda etapina valmib 2022. aasta lõpus kolm kortermaja kokku 84 korteriga. Aadressile Tiiu 12 kerkivatesse viiekorruselistesse hoonetesse tulevad ühe- kuni neljatoalised korterid suurusega 32–96 ruutmeetrit.

Hooned on B-energiaklassiga, hoonete ümber rajame haljastatud sisehoovi puhke- ja mängualadega ning mugavama elukeskkonna tagamiseks on parkimiskohad viidud maa-alusele parkimiskorrusele.

Uus-Veerenni on Tallinna kesklinna suurim terviklik elamuarendusala. Aastate jooksul rajame Uus-Veerennisse kokku umbes 50 korterelamut ligi 1400 uue koduga. Samuti kerkib piirkonda lasteaed ja ärihoone.

Uus-Veerenni on pälvinud klientide poolehoiu ja saanud tunnustust mitmel konkursil. Näiteks teenis Uus-Veerenni esimese etapi hoonete vahele rajatud sisehoov 2020. aastal Maastikuarhitektide Liidu aastapreemia hooviruumi kategoorias.

Korterite müügiinfo: merko.ee/veerenni

Tellija:
AS Merko Ehitus Eesti
Projekti nimi:
Veerenni korterelamud, IV etapp
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
JVR Arhitektid OÜ, Velle Kadalipp
Sisearhitekt:
Kersti Nigols ja Kariina Kaufmann
Projekteerija:
Novarc Group AS
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Tiiu tn 12, Tallinn
Projekti algus:
2021
Valmimise aasta:
2022

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.