Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Viimsi lasteaed-algkoolHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Algkool-lasteaed on projekteeritud kolme eraldiseisva plokina – lasteaed, kool ja võimla. Kool ja võimla on keldrikorruse kaudu ühendatud. Tänava pool moodustavad hooneplokid väljaku, mida perimeetril katab varikatus. Lasteaed on kavandatud 120 lapsele (6 rühma). Iga rühma ruumidesse on iseseisev sissepääs hoone lõunaküljelt avara tamburi kaudu. Väljakult on pääs lasteaia juhataja juurde ja aulakompleksi. Igal rühmal on oma riietusruum, mänguruum, magamisruum, WC-d ja abiruum. Kool on kolmekorruseline ja planeeritud kompaktse tahukana 14 koduklassiga (igas klassis 24 last), mis on jagatud kolme korruse vahel. Klasside aknad avanevad lõunasse. Sissepääs kooli on väljakult. Igapäevaselt sisenetakse kooli läbi keldrikorrusel asuva garderoobi. Võimla on kasutatav nii koolist kui ka sõltumatult. Riietusruumid asuvad maa all võimlat kooliga ühendava keldrikorruse koridori ääres. Võimlas on rahvusvahelistele nõuetele vastavate mõõtmetega korvpalliväljak ja miinimum-mõõtmetega väravpalliväljak. Koolihoone on raudbetoon-konstruktsioonis ning välisviimistluse moodustavad betoon- ja klaaspinnad.

Tellija:
OÜ Karulaugu Kinnisvara
Projekti nimi:
Viimsi lasteaed-algkool
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Haridus-, kultuuri- ja spordihooned
Arhitekt:
Emil Urbel
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Karulaugu tee 5, Viimsi, Harjumaa
Projekti algus:
2008
Valmimise aasta:
2009

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.