Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Viiratsi valla ühiveevärgi- ja kanalisatsioonisüsteemidAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Viiratsi valla objekt hõlmas ühisveevärgi- ja kanalisatsioonisüsteemide rekonstrueerimistöid viies erinevas asulas. Kokku ehitati/ rekonstrueeriti 1,9 km olmekanalisatsioonitorustikke, 1,6 km olmekanalisatsiooni survetorustikke, 8,4 km joogiveetorustikke, 0,4 km sadavete kanalisatsiooni torustikke, 5 maapealset tuletõrjehüdranti, 2 reoveepumplat. Puurisime kolm uut puurkaevu (võimsused 4,5 m³/h, 5,4 m³/h ja 4,3 m³/h), sest vanadest puurkaevudest tuli elanikkonnale liialt suure fluorisisaldusega joogivesi. Ehitasime uue veetöötluse, kus puhastatakse väljapumbatud vett rauast. Rekonstrueerisime kolm reoveepuhastit (võimsused 90 IE, 350 IE ja 100 IE). Neist aktiivmuda reoveepuhasti võimsus on 350 IE, selle kohale rajasime uue puhastusjaama, milles on õhupuhurid, tiguvõre ja elekter-automaatika seadmed. Puhastasime ka olemasolevad biotiigid.

Tellija:
OÜ Viiratsi Veevärk
Projekti nimi:
Viiratsi valla ühiveevärgi- ja kanalisatsioonisüsteemid
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Vee-, sajuvee- ja kanalisatsioonitorustikud
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Viiratsi vald, Viljandimaa
Projekti algus:
2010
Valmimise aasta:
2012

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.