Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Vilneles skverai korteriarendusprojekt, I etappAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Arenduse esimeses etapis valmivad maalilisele alale Vilnia (Vilnelė) jõe lähedal kuus 5-6-korruselist A+ energiaklassiga kortermaja. Kõigil 250 korteril on avar rõdu või terrass. Korterid on varustatud soojustagastusega sundventilatsioonisüsteemiga, mis tagab korterites värske õhu ja ühtlase õhujaotuse. Parkimiskohad, panipaigad ja elektriautode laadimiskohad asuvad maa-aluses garaažis.

Merko arendab Vilniuses Užupise asumi ja Pavilniai regionaalpargi vahel uut elamurajooni. Linn kohtub seal roheliste parkidega ja elanikud saavad nautida vaateid Vilnia jõe orule ning jalutada niitudel ja metsaradadel. Užupis ja vanalinn on jalutuskäigu kaugusel, samuti asuvad lähedal looduskaunid Belmontase ja Markučiai pargid. Naabruses asuvas Pavilniai regionaalpargis on Vilniuse linn algatanud projekti Arhitektuuripark, millega muudetakse endine tööstusala uuendusmeelseks elamupiirkonnaks – vanad tehased asendatakse moodsate majade, uute tänavate ja ajakohastatud taristuga.

Uus elamukvartal Vilnelės skverai (merko.lt/vilnelesskverai/) asub 4,7 hektari suurusel alal ja seal leiab endale kodu umbes tuhat peret. Arendusprojekt hõlmab 24 nüüdisaegset A-klassi energiatõhususega korterelamut. Hooned paiknevad rühmiti nelja väljaku ümber. Seal paiknevad hubased haljasalad, laste mänguväljakud ja puhkealad ning avar ja turvaline jalakäijate tsoon. Linlikel hoonetel on suured panoraamaknad ja igal korteril on rõdu või avar terrass, kust avanevad imelised vaated suurepärasele ümbrusele.

Tellija:
UAB Merko būstas
Projekti nimi:
Vilneles skverai korteriarendusprojekt, I etapp
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Tadas Balčiūnas
Sisearhitekt:
UAB T.Balčiūno architektūros biuras
Peaprojekteerija:
UAB Merko būstas
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine; uus ehitis
Riik:
Leedu
Aadress:
Manufakturu tn 7, Vilnius
Projekti algus:
2020
Valmimise aasta:
2022

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.