Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Vilnelės slėnis korteriarendusprojektAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Vilnelės slėnise korteriarendusprojekt asub ainulaadses Vilniuse linna algatusel rajatud arhitektuuripargis, mis on ühenduslüliks vanalinna ja looduse vahel. Hea infrastruktuuri ja kogukonnatundega modernses piirkonnas paiknevas Vilnelės slėnise korteriarendusprojektis on kuus nelja- kuni kuuekorruselist kortermaja. Kõigil 221 korteril on avar rõdu ning kõrgemate korruste elanikud võivad oma katuseterrassilt nautida vaadet Belmontase küngastele ja jõele. Korterid A+-energiaklassi hoonetes on varustatud soojustagastusega sundventilatsioonisüsteemiga, mis tagab korterites värske õhu ja ühtlase õhujaotuse. Maa-alustel korrustel on parkimiskohad 216 autole, kuus garaaži, jalgrataste hoiupaigad ja elektriautode laadimisjaamad.

Lisainformatsioon: merko.lt/vilnelesslenis

Tellija:
UAB MN projektas
Projekti nimi:
Vilnelės slėnis korteriarendusprojekt
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Emilis Petkevičius
Sisearhitekt:
Ignas Lukauskas
Peaprojekteerija:
UAB Vilniaus architektūros studija
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Leedu
Aadress:
Pakraščio 20, Vilnius
Projekti algus:
2018
Valmimise aasta:
2020

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.