Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Viru jalaväepataljoni tehnikapargi hooned ja rajatisedAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Viru jalaväepataljoni territooriumile rajati lepingu raames remondihall, tankla, pesuestakaadid ning tuletõrje- ja tehnoloogilise veepumpla koos puurkaevu ja reservmahutitega.

Remondihalli ehitusalune pind on 1475 m². Hoones paiknevad tehnoloogilised ruumid, sh sildkraana- ja remondikanaliga varustatud remondi- ja hooldushall, põhjapesu seadmega pesula, õliruum, keevitusruum ning ruumid akude laadimiseks ja ladustamiseks.

Tanklat varustab topeltseintega maa-alune kütusemahuti mahuga 50 m³, millele paigaldati neli tankurit ja neli satelliiti koos juhtseadmega. Tehnika pesemiseks ehitati kaks 29 meetri pikkust pesuestakaadi. Veepumplal on mahutid tuletõrjevee jaoks (2×120 m³) ja mahajäetud kaevanduskäigust vett ammutav puurkaev. Pumplasse paigaldati neli pumpa tootlikkusega 30 m³/h.

Tehnikaparki rajati ka vajalikud teed ja platsid ning seonduvad tehnovõrgud. Asfalteeritud teede ja platside pindala on kokku ligi 40 000 m².

Tellija:
Kaitseministeerium
Projekti nimi:
Viru jalaväepataljoni tehnikapargi hooned ja rajatised
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Transpordirajatised; Tööstushooned; Vee-, sajuvee- ja kanalisatsioonitorustikud
Arhitekt:
Nord Projekt AS
Peaprojekteerija:
K-Projekt AS
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Pargi 55, Jõhvi, Ida-Virumaa
Projekti algus:
2016
Valmimise aasta:
2017

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.