Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Viru KeskusAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

2004. aasta aprillis valminud Viru Keskuse koosseisu kuulusid nii uus hoone kui ka olemasoleva Viru hotell-ärikeskuse hoone rekonstrueerimine. Kuigi ehitustööd kesklinnas on alati komplitseeritud, on raskeim probleem reeglina ehitus-lammutustööde teostamine (tolm, müra, vesi, tööd öisel ajal jms) kasutuses olevas hoones. Eriti suureks läks probleem peale konverentskeskuse avamist, kui päeval ei saanud töid teha väljamüüdud konverentsiruumide ja öösel-varahommikul hotellikülastajate tõttu – niivõrd kiiresti võeti objekt täies ulatuses kasutusse.

Kaubanduskeskuse laienduse brutopind on 85 000 m², Viru Väljaku Ärikeskuse brutopind 47 280 m², kubatuur 193 564 m³, betooni maht 30 000  m³

Tellija:
SRV Ehitus
Projekti nimi:
Viru Keskus
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Kaubandus- ja meelelahutuskeskused
Arhitekt:
Vilen Künnapuu ja Ain Padrik
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Viru väljak 4/6, Tallinn
Projekti algus:
2003
Valmimise aasta:
2004

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.