Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Avinurme 35kV alajaama rekonstrueerimineHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Lepingu raames rekonstrueeritakse olemasolev Avinurme piirkondlik jaotusalajaam võtmed-kätte meetodil. Projekteeritakse ja ehitatakse uus alajaama hoone, kuhu paigaldatakse kaasaegsed 35kV ja 10kV jaotusseadmed koos kaugjuhtimis- ja kaitseautomaatikaga, samuti rajatakse maaühendusvoolude kompenseerimissüsteem. Alajaama senine välisjaotla lammutatakse ja utiliseeritakse. Ehitustööde tulemusena paraneb Avinurme ümbruses üle tuhande tööstus- ja erakliendi elektrivarustuskindlus.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Elektrilevi OÜ
Projekti nimi:
Avinurme 35kV alajaama rekonstrueerimine
Kategooria:
Elektrivarustus
Ehitise tüüp:
Alajaamad
Projekteerija:
AS Merko Infra ja House & Designe OÜ
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Lepa tn, Avinurme, Jõgevamaa
Projekti algus:
2018
Valmimise aasta:
2019

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.