Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Balsiai algkool VilniusesAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Uus algkool Vilniuse Balsiai mikrorajoonis ehitati avaliku ja erasektori partnerluse (PPP) põhimõttel Vilniuse linna, Vilniaus Vystymo Kompanija AB, Merko Statyba UAB ja E.L.L Kinnisvara AS koostöös. 2011. aastal autasustas Leedu Tööstusettevõtete Liit Merko Statyba UAB-d Balsiai kooli ehitamise eest kuldmedaliga. Koolihoonel on kolm korrust ning üks maa-alune korrus. Hoones on 50 hästivalgustatud klassiruumi, kahekorruseline raamatukogu, saal ning spordihall. Hoone põrandad on kaunistatud rahvuslikes värvides mustritega, paljud klassiruumid on varustatud iPadidega. Multifunktsionaalse söögisaali saab muuta loengu või peosaaliks. Lisaks on koolil spordiväljakud ja staadion, parkla 30 autole ning katusealune rattaparkla.

Tellija:
Vilniuse Linnavalitsus
Projekti nimi:
Balsiai algkool Vilniuses
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Haridus-, kultuuri- ja spordihooned
Arhitekt:
Sigitas Kuncevičius
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Leedu
Aadress:
Bubilo tn 8, Vilnius
Projekti algus:
2010
Valmimise aasta:
2011

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.