Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

BAUHAUS kaubanduskeskusAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Projekteerimis- ja ehituslepingu raames rajas AS Merko Ehitus Eesti BAUHAUS Tallinn Rocca al Mare ehitus- ja aiandustarvete kaubamaja koos Drive-In Arena, parkla, tehnorajatiste ja juurdepääsuteedega. Osaliselt ühe- ja kahekorruselise keskuse kasutatav müügipind on üle 14 000 m². Kaubamaja on projekteeritud monoliitsele madalvundamendile, hoone kandepostid on raudbetoonist ja katusekandjad terasest. Hoone kahekordse osa vahelagi on monteeritavatest õõnespaneelidest. Hoone katus on profiilplekist ja välisseinad sandwich-paneelidest. Hoonesse päevavalguse toomiseks on katusel 7 valgusgaleriid kogupinnaga 1224 m², millest suurimad on 84 meetrit pikad. Tulekustutusvee hoidmiseks on hoone maa-aluses osas monoliitbetoonist veehoidla.

Tellija:
Rannamõisa tee Kinnisvarahaldus OÜ
Projekti nimi:
BAUHAUS kaubanduskeskus
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Kaubandus- ja meelelahutuskeskused
Arhidekt:
Tõnis Tarbe
Peaprojekteerija:
Arhitektibüroo Tõnis Tarbe OÜ
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Kaeravälja tn. 3, Rannamõisa tee 4b, 4c ja 4d, Tallinn
Projekti algus:
2016
Valmimise aasta:
2017

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.