Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Büroohoone Narbuto 5Asukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Vilniuse kesklinnas valmis 2017.a. suvel A-klassi büroohoone Narbuto 5 ehitus. Kuuekorruselist büroohoonet, kus renditakse välja 4620 m² büroopinda, iseloomustab moodne ja kompaktne arhitektuur, rentnike vajaduste järgi ehitatud bürooruumid, uusimad tehnoloogilised lahendused ja lisaväärtust andvad mugavused. Rentnikud ja külastajad saavad kasutada 115 parkimiskohaga maa-alust parklat.

Büroohoone asub Vilniuse kesklinnas, oluliste transporditeede ja peamise äripiirkonna lähedal, jäädes vaid mõne sammu kaugusele rahulikust Žvėrynase elurajoonist ja Nerise jõest. Narbuto 5 ärihoonest saab kiiresti ja mugavalt jõuda klientide ja partneriteni, riigi- ja linnavalitsusasutustesse, saatkondadesse, kaubandus- ja spordikeskustesse ning meelelahutusasutustesse.

Narbuto 5 ärihoonele taotletakse BREEAMi sertifikaati. BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) on Ühendkuningriigis välja töötatud keskkonnamõju hindamise meetod, mis on säästvate hoonete kõrgeim standard ja sertifitseerimissüsteem maailmas. BREEAMi sertifikaat antakse hoonetele, mis avaldavad keskkonnale kõige vähem ebasoodsat mõju. Hindamine hõlmab kõiki hoone arendusetappe alustades projekteerimisest ja lõpetades kogu ehitusprotsessiga. BREEAMi hinnang “väga hea” kinnitab, et töökeskkond Narbuto 5 ärihoones on mugav, tõhus ja tervislik.

Tellija:
UAB E.L.L. Nekilnojamas turtas
Projekti nimi:
Büroohoone Narbuto 5
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Äri-, büroo- ja administratiivhooned
Arhitekt:
Gediminas Paslaitis
Peaprojekteerija:
UAB Arūno Paslaičio projektavimo biuras
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Leedu
Aadress:
Narbuto tn 5, Vilnius
Projekti algus:
2015
Valmimise aasta:
2017

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.