Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Emajõe alajaama 110 kV kaablidHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


2007 aasta maikuus anti Tellijale üle Tartus Emajõe ja Ülejõe alajaamade vahele paigaldatud 110 kV kaabelliin. Hanke käigus projekteeriti ja paigaldati 110 kV kaabelliinid Emajõe ja Ülejõe alajaama ning Emajõe alajaama ja olemasoleva õhuliini vahele. Samuti paigaldati 110 kV kaablitega samasse kaevisesse optiline sidekaabel ja Jaotusvõrgu 10 kV kaablid. Renoveeriti ja viidi üle 110 kV pingele ca 2,5 km õhuliini.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
OÜ Põhivõrk
Projekti nimi:
Emajõe alajaama 110 kV kaablid
Kategooria:
Elektrivarustus
Ehitise tüüp:
Liinirajatised
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Tartu
Projekti algus:
2005
Valmimise aasta:
2007

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.