Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Enefit-280 siseinstallatsioonitöödHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Turbiinihallist väljuvad kaablite kaabliteede toruestakaadidel paigaldamine. Turbiinihalli keskpinge trafode ja -jaotusseadmete paigutus ning kaabliühendused ja –teed. Üldelektrivarustuse ja tehnoloogiaga seotud madalpinge jaotusseadmed, -kaabliteed, UPS toitevõrk, garanteeritud toitevõrk, 110 VDC toitevõrk. Turbiinihalli ja hoonete vahelise maandussüsteemi välja ehitamine.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Eesti Energia Õlitööstus AS
Projekti nimi:
Enefit-280 siseinstallatsioonitööd
Kategooria:
Elektrivarustus
Ehitise tüüp:
Tarbija- ja tootjapaigaldised, liitumispunktid
Projekteerija:
Eldeco OÜ, AF Consult LTD
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Auvere küla, Vaivara vald, Ida-Virumaa
Projekti algus:
2011
Valmimise aasta:
2012

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.