Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Enefiti Turbiinihalli elektrivarustusAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Eesti Energia Õlitööstus ehitab senisest keskkonnasõbralikumat, töökindlamat ja võimsamat Enefit-280 tehnoloogial põhinevat õlitehast. Uue põlvkonna tehnoloogia on välja arendatud Eesti Energia ja rahvusvahelise insenerfirma Outotec koostöös.

Tööde käigus paigaldati turbiinihalli sees ja turbiinihallist väljuvate kaablite kaabliteed kuni toruestakaadideni; samuti paigaldati jõu-, juhtimis- ja signaalikaablid, UPS-i toitevõrk ning 110 VDC toitevõrk koos kõikide seotud lattliinide ja kaabliühendustega. Monteeriti keskpinge trafod ning üldelektrivarustuse ja tehnoloogiaga seotud madalpinge jaotusseadmed. Turbiinihalli ümber ehitati välja lai maandussüsteem.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Eesti Energia Õlitööstus AS
Projekti nimi:
Enefiti Turbiinihalli elektrivarustus
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Energiarajatised
Peaprojekteerija:
Joala Elekter OÜ
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Auvere küla, Vaivara vald, Ida-Virumaa
Projekti algus:
2012
Valmimise aasta:
2012

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.