Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Hilton Tallinn Park HotellAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

1969. aastal valminud ning algselt Kungla hotelli nime kandnud 8-korruselise ja 121 numbritoaga amortiseerunud hotellihoone asemele kerkis 13-korruseline silmapaistev hotelli- ja meelelahutuskompleks, mida opereerib Hilton Worldwide.

Rajatud hoone koosneb 4-korruselisest madalast ja selle peal olevast 9-korruselisest kõrgest hoonemahust. Madalas osas paiknevad hotelli vestibüül, kasiino, konverentsikeskus, SPA ja restoran. Kõrgem osa on majutuskorruste käsutuses. Hoone kolm ülemist korrust on executive korrused, kus asuvatel tubadel on Prantsuse rõdud. Hotelli viimasel korrusel asub executivelounge. Hoone all on maa-alune parkla. OEG uus esinduskasiino paikneb 1600 m² hotellikompleksi esimesel korrusel. Hotellis on 202 numbrituba, millest pooled omavad vaadet Politseipargile. Alates 5. korrusest avaneb tubadest vaade vanalinnale ning Gonsiori tänava poolselt küljelt ka merele. Hotelli restoran paikneb tänava tasapinnast umbes 13 meetri kõrgusel, pakkudes kaunist pargivaadet. Samal korrusel restoraniga asub SPA/tervisekeskus. SPA-l ja restoranil on suviseks kasutuseks õue avanev haljastatud terrass puhke- ja toitlustusalaga. Eraldi korrusel paiknev konverentsikeskus koosneb eri suurusega multifunktsionaalsetest ruumidest, mida on omavahel võimalik teisaldatavate seintega jagada ja liita ning ühtlasi pakkuda konverentsiteenust kokku 720 inimesele.

Ehitustööde plaanimiseks kasutati BIM mudelit.

Tellija:
Kesklinna Hotelli OÜ
Projekti nimi:
Hilton Tallinn Park Hotell
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Hotellid, spaad ja terviseasutused
Arhitekt:
Meelis Press
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Gonsiori 20 / F.R.Kreutzwaldi 23, Tallinn
Projekti algus:
2013
Valmimise aasta:
2016

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.