Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Jäneda 110 kV alajaamAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Lepingu raames ehitati Jänedale 110kV välisjaotla koos juhtimis-, abi- ja kontrollsüsteemidega. Alajaama ehitati juhtimishoone ja lahtrid Elektrilevi trafodele, rajati alajaama sisesed teenindusteed ning osaliselt renoveeriti alajaama juurdepääsuteed.

Uude jaotlasse ühendati Tapa–Aruküla 110 kV õhuliinilt kaks liinisisestust, selleks paigaldati alajaama vahetuslähedusse kaks uut raudsõrestik-konstruktsiooniga lõpumasti.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Elering AS
Projekti nimi:
Jäneda 110 kV alajaam
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Energiarajatised
Peaprojekteerija:
AS Merko Infra ja Sevecon OÜ
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Jäneda, Tapa vald, Lääne-Virumaa
Projekti algus:
2019
Valmimise aasta:
2020

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.