Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Kristiina 12 korterelamuAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Tallinna kesklinnas asuval Kristiina tänav 12 krundil valmis 2011. aasta sügisel kena ja hubane 15 korteriga elamu. Hoone on ümbritsetud aiaga, kus asub laste mänguväljak ja autode parkimiskohad. Lisaks on hoone all 10-kohaline soe garaaž. Majas on 1 ühetoaline, 7 kahetoalist, 5 kolmetoalist ja 2 neljatoalist korterit. Neljatoalised korterid on läbi kahe korruse ja suurte katuseterrassidega. Hoonel on soojustagastusega mehaaniline väljaja sissetõmbe ventilatsioonisüsteem ning korterites on vesi-põrandaküte. Hoone energiatõhusus vastab klassile „B“. Välislahenduses domineerib helehall krohvipind koos I korruse uhke paekiviplaatidest fassaadikattega. Hallile toonile kontrastiks on kasutatud beežikat laudist. Korterid on enamasti põrandast algavate suurte puitalumiiniumraamis akendega, hästi valgusküllased ja valgust lisab majale ka trepikoja klaasfassaad kõigi korruste ulatuses. Korterite siselahenduses kasutatud materjalid on hästi kodused ja kaunid (laudparkett, parketi toonis spoon-siseuksed, aktsent seinad tubades jne). Positiivsest lõpptulemusest annab tunnistust ka asjaolu, et kõik korterid leidsid valmimise ajaks omanikud.

Tellija:
OÜ Woody
Projekti nimi:
Kristiina 12 korterelamu
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Paavo Kais
Sisearhitekt:
Eerik Olle, Ahti Peetersoo
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Kristiina tn 12, Tallinn
Projekti algus:
2010
Valmimise aasta:
2011

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.