Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Kuressaare linnakeskuse uuendamineAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Kuressaare keskväljaku ja selle lähiümbruse tänapäevastamise eesmärk oli Kuressaare linnasüdamesse esindusliku, inimsõbraliku, tänapäevase ja ajaloolist pärandit rõhutava avaliku ruumi loomine, mis pakub igal aastaajal ja eri vanuses inimestele meeldiva ajaveetmise võimalusi. Projekti piires paranesid tingimused nii toitlustus- ja kaubandusteenuste pakkumiseks kui ka mitmesuguste ürituste korraldamiseks. Ehitustööde käigus uuendasime linnaväljaku tehnovõrgud ja tänavavalgustuse, rajasime turuhoone ja purskkaevu ning paigaldasime uued tänavakatted, Kuressaare raekotta rajasime terrassi ja avalikud tualetid.

Kuressaare linnakeskuse avalik arhitektuurikonkurss viidi läbi Eesti Arhitektide Liidu eestvedamisel EV100 arhitektuuriprogrammi “Hea avalik ruum” piires.

Tellija:
Kuressaare Vallavalitsus
Projekti nimi:
Kuressaare linnakeskuse uuendamine
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Transpordirajatised; Maaparandus ja maastikukujundus
Arhitekt:
Projekt Kuubis OÜ
Peaprojekteerija:
TO Projekt OÜ
Tööde iseloom:
Uus ehitis; rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Tallinna mnt, Lossi tn, Kiriku tn, Torni tn, Kuressaare
Projekti algus:
2018
Valmimise aasta:
2019

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.