Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Lasnamäe Linnaosavalitsuse büroohooneHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Kolmekorruseline büroohoone Pallasti 54 on küll kavandatud Lasnamäe linnaosavalitsuse vajadusi arvestades, kuid samas võimalikult universaalsena tuleviku uute rentnike tarvis. Hoone kandekonstruktsiooni moodustavad raudbetoonist kolmekihilised välisseinapaneelid koos monteeritavate raudbetoonpostide ja -taladega. Vahelaeks on õõnespaneelid, millele on betoneeritud nn ujuv aluspõrand. Hoone välisilme määrab tume naturaalne betoonpind, maja esikülje teeb elavamaks postidel rõdulahendus ja graafiline välisseinte käsitlus (värvitud reljeefsed diagonaalid). Vähesel määral on kasutatud metall(plekk)kattega detaile, nagu hoone põhjapoolsel küljel olev aken või prügikonteineritele kavandatud, metallkarkassil, plekk- ja ribistki seintega „majake” lõunaküljel. Varikatus-rõdu on lahendatud monteeritavana raudbetoonkonstruktsioonis, elemendid moodustavad sammastiku peal paikneva rõdu koos piiretega. Siselahenduses on korrused valdavalt üldise tüüplahendusega: 2-koridorilised, kabinettidega äärtes ja tehniliste ning abipindadega keskel.

Tellija:
Pallasti Kinnisvara
Projekti nimi:
Lasnamäe Linnaosavalitsuse büroohoone
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Äri-, büroo- ja administratiivhooned
Arhitekt:
Raivo Puusepp
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Pallasti 54, Tallinn
Projekti algus:
2010
Valmimise aasta:
2011

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.