Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Mõniste 110/35/10kV alajaama rekonstrueerimineAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Tööde käigus rekonstrueeriti Mõniste 110/35/10kV alajaam. Mahtu kuulusid projekteerimine, ehitus ja paigaldustööd alajaamas ning sekundaarosa paigaldus- ja seadistustööd. Ehitati jaotla hoone, kuhu paigaldati uus 10kV kahe sektsiooniga jaotusseade ning kaarepool. Alajaama territooriumile paigaldati uus 35kV jaotusseade, ehitati välja ja seoti elektrivõrguga kõik väljuvad 35kV ja 10kV liinide kaablid.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
Elektrilevi OÜ
Projekti nimi:
Mõniste 110/35/10kV alajaama rekonstrueerimine
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Energiarajatised
Peaprojekteerija:
AS Merko Infra
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Hürova küla, Mõniste vald, Võrumaa
Projekti algus:
2017
Valmimise aasta:
2018

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.