Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Mustamäe koostootmisjaama elektrisüsteemide projekteerimine ja ehitusHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Tööde raames projekteeritakse ja ehitatakse välja Mustamäe koostootmisjaama (CHP) 10,5kV elektrisüsteemid ning ühendatakse olemasoleva katlamaja 6kV alajaama ja Elektrilevi 10kV võrguga. Uue koostootmisjaama planeeritud soojuslik võimsus on 2 x 24 MW ja elektriline võimsus ca 10 MW.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
AS Utilitas Tallinn
Projekti nimi:
Mustamäe koostootmisjaama elektrisüsteemide projekteerimine ja ehitus
Kategooria:
Elektrivarustus
Ehitise tüüp:
Tarbija- ja tootjapaigaldised, liitumispunktid
Projekteerija:
AS Merko Infra
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Kadaka tee 181, Tallinn
Projekti algus:
2018
Valmimise aasta:
2019

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.