Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Odra kodudAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

2023. aasta alguses valmib Lastekodu ja Odra tänava nurgal 114 korteri ja seitsme äripinnaga kolmeosaline maja, mis annab põneva ajalooga asukohale täiesti uue ilme.

Odra arendus koosneb kolmest majaosast – Lastekodu 31/1 ja Odra 6 hooneosadel on kuni kuus maapealset korrust ning sisehoovis asuval Lastekodu 31/2 majal on kuni viis korrust. Erinevat tooni reljeefsed betoonelemendid ja põletatud tellisplaadid annavad hoonetele esindusliku välisilme, industriaalset hõngu lisavad klaaspinnad ja dekoratiivsed metallprofiilid.

Hoonete juurde rajab Merko privaatse ja haljastatud sisehoovi mänguväljaku ning puhkealadega. Parkimiskohad asuvad kolme hoonet ühendaval maa-alusel korrusel.

Korterite ja äripindade müügiinfo: merko.ee/odra

Tellija:
AS Merko Ehitus Eesti
Projekti nimi:
Odra kodud
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Martin Aunin
Sisearhitekt:
Kersti Nigols
Peaprojekteerija:
Novarc Group AS
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Lastekodu 31/1 ja 31/2, Odra 6, Tallinn
Projekti algus:
2021
Valmimise aasta:
2023

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.