Paldiski mnt 21 korterelamu


“Matilda Majal” on viis maapealset ja üks maa-alune korrus. Hoone elegantset ja modernset fassaadi ilmestavad jõulised vormid kombineeritult peenejoonelise fassaadimustriga, mis sobitab uue hoone sujuvalt naabruses asuvate hoonete ansamblisse. Hoone arhitekt on Raivo Puusepp ja sisekujunduslahenduste valiku on loonud sisearhitekt Ahti Peetersoo.
Tänavalt ligipääsetavad äripinnad asuvad hoone esimesel korrusel. Kahe- kuni neljatoaliste korterite suurused jäävad vahemikku 62–113 ruutmeetrit ja need paiknevad hoone teisest viienda korruseni. Kõigil korteritel on avarad aknad, rõdu või terrass ning korterites on ruumipõhiselt juhitav vesipõrandaküte ja korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioon. Auto saab jätta maa-alusel korrusel asuvasse küttega parklasse või hoonealustele parkimiskohtadele tänavatasandil. Majas lisab mugavust lift ja hoone taha on rajatud haljasalaga hoov.

Tellija:
AS Merko Ehitus Eesti
Projekti nimi:
Paldiski mnt 21 korterelamu
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhidekt:
Raivo Puusepp
Sisearhidekt:
Ahti Peetersoo
Projekteerija:
PCC Projekt AS
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Paldiski mnt 21, Tallinn
Projekti algus:
2019
Valmimise aasta:
2019

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.